+Nakliyat

Ev Eşya Nakliyatı
Ev eşyalarında Gemi, Kamyon, Uçak ile uygun ücretlerle Tüm dünya ilklerinden Taşıma hizmeti sunuyoruz.

+Gümrükleme

Ev Eşya Gümrük işlemleri
Tüm dünya ülkelerinde Ev eşyalarına, Kişisel eşyalarınıza özel gümrükleme hizmeti sunuyoruz...

+Depolama

Ev Eşya Depolama
Ev eşyalarınız için Gümrüklü veya Gümrüksüz özel depolama hizmeti veriyoruz

+Paketleme

Ev Eşyalarıza Paketleme
Tüm dünya ülkelerinde ev eşyalarınıza özel paketleme yapıyoruz.

Sizin için ev eşyalarını Şehir içi veya şehirlerarası taşıtmak veya taşımak en kolay taşıma şeklidir


Mutlaka herkes  ev eşyalarını, ofis eşyalarını birçok kez şehir içi veya şehirler arası  taşıma işini ya kendileri yapmış yada  taşıma firmasına yaptırmıştır.  Sizin için bu kolay taşınma şeklidir. Çünkü taşıtacağınız ev eşyası  aynı şehrin içinde bir bölge veya aynı ülke içinde başka şehirdir.  Sizin için  evden eve hizmet veren Nakliyat firmasının güvenilir olması yeterlidir.
 

Peki söz konusu ev eşyanız bir ülkeden başka ülkeye taşıma işi olması halinde ne yapacaksınız? 


Ülkeler arası ev eşya taşıması ise şehir içi veya şehirlerarası ev taşıtmaya benzemez... Çünkü artık güvenilir nakliyat firması yanında her iki ülkede de  uluslararası ev eşyası mevzuatlarına hakim uzman şirkete ihtiyaç doğmaktadır.  Her ülke, ev eşyanın gideceği ve geleceği ülke arasında imzalanan uluslararası sözleşmeler, nakliye ve  gümrük mevzuatlarını uygulamakta, bu mevzuatlara göre ev eşya işlemlerini giriş ve çıkışına izin vermektedir. 

Bilinçsiz yaptırılan ülkeler arası ev eşya taşımaları;  gereksiz yere eşyanın gümrük ambarlarında bekletilmelerine, eşyanın gümrüklerde kalmasına, ekstra gümrük ambar ücretleri ödenmesine, ekstra gümrük vergileri ödenmesine, zaman kayıpları gibi maddi ve manevi kayıplara uğramıza neden olmaktadır.
 
Belki de hayatınız boyunca ülkeler arası ev eşya taşıtmayı bir kez yaptıracak ve yaşayacaksınız. Bunun için güvenilir nakliyat firmasının yanında mutlaka gümrük mevzuatlarına hakim firma olması sizin için kaçınılamaz yoldur. 
 

Neden Biz?


Firmamız 1987 yılında kurulmuş olup;  uzun yıllardır tüm ülkelerden evden eve  kişisel ev eşyalarının uluslararası nakliye hizmetin yanı sıra, hem Türkiye'de hem de tüm ülkelerde paketleme, depolama, hamaliye, gümrükleme, sigorta işlemlerin hem organizasyonunu  ve hem de mevzuat danışmanlığını aynı bünye içinde yapmaktadır.
 
Ülkelerde uygulanan gümrük mevzuatları ülke çıkarları açısından  her zaman değişikliğe uğraması doğaldır. Çünkü her ülke kendi politikaları ile birlikte uluslararası anlaşmaları uygulamak zorundadır.  Bizler güncel olarak mevzuatları takip etmekte, Ev eşyaların ülkeler arası organizasyonlarını  A'dan Z'ye Hizmet sunmaktayız.  Ev eşyalarını  Taşınacağınız evin kapısından, yeni evinizin kapısına kadar oluşabilecek tüm hizmetlerin tamamından paket olarak  yararlanabileceğiniz gibi,  dilerseniz gümrük hizmetlerimizin yanında  bu paket hizmetlerimizden bir veya birkaçından yararlanabilirsiniz.

Firmamızla Tanışın

Uğurlu Gümrük Müşavirliği
Merkezi İstanbul/Türkiye'de olan Gümrük işlemlerinizde yardımcı olacak firmamızla  tanışın...

Posta Kodu Bulun

Posta kodunu Online bulun
Yaşadığınız bölgenin Posta Kodlarını kolayca bulun...

Gümrük Vergi Ödeme!

Ev Eşyalarıza Gümrük vergisi ödeme!i
Kullanılmış ev eşyalarınızı ve Kişisel ev eşyalarınızı Gümrük vergisi ödemeden ithal etme imkanından yararlanın.

Hemen Teklif iste!

Ev Eşya Hizmet Fiyat isteyin!
Ev ve Kişisel eşyalarınız için İstediğiniz hizmetlere fiyatlandırma talep edin...